Par mums Galerija Materiāli Pasūtīšana Kontakti


Pasūtījuma noformēšanas kārtība:

Orientējošā cena

Aptuvenu tāmi varam sastādīt arī pēc klienta iesniegtā zīmējuma un izmēriem, tomēr galīgo summu nosakām tikai pēc mērīšanas objektā un materiālu saskaņošanas.

Izbraukums uz objektu

Pirmā vizīte noris klientam ērtā laikā, arī brīvdienās, iepriekš saskaņojot precīzu laiku. Rīgā un Rīgas rajonā šis pakalpojums ir bez maksas. Vizītes laikā tiek uzklausītas klienta vēlmes, demonstrēti materiāli un uzņēmuma iespējas, kopīgi izstrādāts pasūtījuma modelis un nomērītas telpas. Pieteikt izbraukumu pie klienta iespējams pa tālruni: +371 26 675 537

Projekta izstrāde

Balstoties uz iegūto informāciju tiek izstrādāts mēbeļu projekts un aprēķināta cena. 2 - 3 darba dienu laikā klients saņem tāmi un rasējumus. Ja nepieciešams, tad tiek atkārtots izbraukums pie klienta.

Līguma noslēgšana

Otrā vizīte pie klienta, kuras laikā tiek precizētas pasūtījuma detaļas un noslēgts līgums. Avansa maksājums ir 60% no kopējās līguma summas. Norēķināties iespējams skaidrā naudā vai ar bankas pārskaitījumu.

Ražošana

Orientējošais pasūtījuma izgatavošanas termiņš iekļaujot uzstādīšanu:

Bīdāmās durvis - 15 darba dienas

Iebūvējamie skapji - 20 darba dienas

Virtuves iekārtas - 25 darba dienas

Jebkurā gadījumā izgatavošanas termiņš tiek noteikts individuāli, ņemot vērā izmantotos materiālus, pasūtījuma apjomu un sarežģītību.

Piegāde un uzstādīšana

Piegāde un uzstādīšana tiek veikta klientam ērtā laikā, arī brīvdienās, iepriekš saskaņojot precīzu laiku. Visas mēbeles tiek piegādātas maksimāli saliktā veidā, lai saīsinātu uzstādīšanas laiku, tomēr jārēķinās, ka apjomīgu pasūtījumu gadījumā uzstādīšana var aizņemt vairākas dienas.

Pasūtījuma nodošana

Pasūtījums tiek nodots un pieņemts, parakstot pieņemšanas-nodošanas aktu. Pēc akta parakstīšanas klients apmaksā atlikušos 40% no kopējās līguma summas. Norēķināties iespējams skaidrā naudā vai ar bankas pārskaitījumu.
© 2009 ASSETTO